Ben Kimim?

Öncelikle merhabalar. Ben Mustafa Şimşek. 1984 yılında Aydın-Söke’de doğdum. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım ve o tarihten itibaren İstanbul’da yaşıyorum. 2009 yılından itibaren BIS‘de yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. 2010 yılında eşim Fatoş ile evlendim, 2013 yılında da oğlumuz Ali İbrahim aramıza katıldı.Bu da mutlu ailemiz :)

mustafa şimşek ve ailesi :)

Blog’da Neler Olacak?

Blog’da öncelikle hayatımın büyük bir kısmını kaplayan yazılım olacak. Yeni teknolojiler, ipuçları ve önemli haberler’den bahsedeceğim.

Diğer iki ana başlık da koşu ve bisiklet olacak. Yeni başladığım bu sporlar hakkında tecrübelerimi paylaşmayı planlıyorum. Bana spor konusunda ilham veren güzel insanlar olmuştu. Benim yazılarımdan da faydalanan 1 kişi bile olursa bu blog amacına ulaşmış demektir.

Ayrıca okuduğum kitaplar ve izlediğim filmleri de ayrı konu başlıkları altında paylaşmak niyetindeyim.

Bu 5 ana başlık dışında yaşadığım ilginç olaylar, gittiğim yeni mekanlar ve kullandığım ürünler hakkında da yazılar yazmayı planlıyorum.

Şimdilik bu kadar. Bana bu sayfaya yorum yazarak ya da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Yazılarımda görüşmek üzere.

Mail

Facebook

Twitter

LinkedIn

DailyMile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir